СРОЧНО!!! у меня 5 мин Рівняння швидкості тіла   масою  300 г  має вигляд ϑ= 7+

2 t. Визначте силу, що діє на це тіло​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

0.6 H

Объяснение:

Из уравнения a=2 м/с2   m=0.3 кг   F=?

===

F=m*a=0.3*2=0.6 H

================