2. У класній кімнаті ввімкнено паралельно 6 лампочок розжарювання з опором 240 Ом кожна.

Скількитеплоти вони виділяють протягом 45 хв світіння, якщонапруга в мережі 220 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумкин Михаил.

45 мин= 2700 с

Q= I²Rt⇒

1/R= 1/R₁+1/R₂+1/R₃+1/R₄+1/R₅+1/R₆= 6/240 Ом; R= 240 Ом/6= 40 Ом⇒

⇒I=U/R= 220 В/ 40 Ом=5,5 А

Q= (5,5 А)² * 40 Ом * 2700 с= 3267000 Дж

Ответ: ≈3,27 МДж