Знайдіть потенціальну енергію пружини, яка під дією сили 10 Н видовжилась на 5 см. * варианты:

0,5 Дж 0,25 Дж 0,75 Дж 1 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Ответ:

0,5 Дж

Объяснение:

Еп=F*l=10*0,05=0,5 Дж