Камінь масою 2 кг кинуто вгору з початковою швидкістю 20 м/с. В певний момент часу його швидкість

дорівнювала 10 м/с. Встановіть відповідність між фізичними величинами на той момент часу та їх значеннями. Всі величини задані в СІ. Потенціальна енергія Кінетична енергія Повна механічна енергія Час, через який буде таке значення швидкості

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анюта.

Ответ:

Еп = 300Дж Ек = 100Дж Емех = 400Дж t = 1c

Объяснение

t - ?

  • v = v0 - g*t; 10 =20 - 10 * t; -10 = -10t; t = 1c

Eк - ?

  • Eк = m * v^2 / 2; Eк = 2 * 10*10 / 2 = 100Дж

Еп - ?

  • Еп = m*g*h; Еп = 2 * 10 * h;
  • h = v0*t - (g*t^2 / 2); h = 20*1 - 10*1/2 = 20-5 = 15м
  • Еп = 2 * 10 * 15 = 300Дж

Емех - ?

  • Емех = Еп + Ек; Емех = 300 + 100 =  400Дж