Камінь масою 800 г кинуто вниз з висоти 15 метрів з початковою швидкістю 5 м/с. Встановіть

відповідність між фізичними величинами та їх значеннями через 1 с після початку руху. Всі величини задані в СІ. Кінетична енергія Потенціальна енергія Повна механічна енергія Імпульс тіла 40 170 130 12 90

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшеева Наталья.

Ответ:

Объяснение:

1)

Скорость, спустя секунду:

V = V₀ + g·t = 5 + 10·1 = 15 м/с

Импульс тела:

p = m·V = 0,8·15 = 12 кг·м/с

2)

Кинетическая энергия:

Eк = m·V²/2 = 0,8·15²/2 = 90 Дж

3)

За 1 с тело прошло путь:

S = V₀·t + g·t²/2 = 5·1 + 10·1²/2 = 10 м

h = H - S = 15 - 10 = 5 м

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h = 0,8·10·5 = 40 Дж

4)

Полная энергия:

E = Eк + Eп = 90 + 40 = 130 Дж

Отвечает Шаехов Даниель.

Ответ:

Кінетична енергія - 90, Потенційна - 40, повна механічна енергія - 130, імпульс тіла - 12 кг*м/с. 170 тут зайве число.

Объяснение: