Тіло масою 14 кг. рухається згідно рівняння х=3+2t+2t² визначити імпульс тіла 3 с після початку

руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаев Данил.

x(t)=xo + Vox * t + (ax/2) * t²  уравнение равноускоренного движения

x(t)= 3   +  2  *  t +  (4/2)  * t²

-------------------------------------------

Vo=2 м/с;  a=4 м/с²

V(t)=Vo + a*t

V(3)= 2  + 4 * 3=14 м/с

p=m*V

p=14*14=196 кг*м/с  -  это ответ.