Укажіть швидкість тіла, шо вільно падае з висоти 12 м на середині шляху і перед падінням​


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.

Ответ:

дивіться вниз ⬇️⬇️⬇️

Объяснение:

h1=12м

h1=6 м

g=9,8=10м/с (так буде зручніше визначити)

1. визначення швидкості на середині:

Ек1+Еп1=Ек2+Еп2

Ек=0

mgh1=mgh1+mV²/2

V²=g(h1-h2)

V=√(2g(h1-h2)

V=√(2*10*(12-6)=√20*6=√120≈11м/с

2. визначення швидкості на кінці:

Ек1+Ек2=Ек2+Еп2

Ек=0; Еп=0; Ек1=Еп2

mgh1=mV²/2

V=√(2gh1)

V=√(2*10*12)=√240≈15,5м/с

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Воспользуемся ЗСЭ.

1) Ек₁ + Еп₁ = Ек₂ + Еп₂

Ек₁ = 0

mgh₁ = mgh₂ + mv²/2

v²/2 = g(h₁ - h₂)

v = √(2g(h₁ - h₂)

v = √2*10(12-6) = √120 ≈ 11 м/c

Ответ: скорость на середине пути ≈ 11 м/с

2) Ек₁ + Еп₁ = Ек₂ + Еп₂

Ек₁ = 0, Еп₂ = 0

Еп₁ = Ек₂

mgh₁ = mv²/2

v = √2gh₁

v = √2*10*12 = √240

v ≈ 15,5 м/с

Ответ: перед падением v ≈ 15,5 м/с