Вантаж переміщують по горизонталій поверхів на відстань 15м прикладаючи силу 32Н.Яка робота при

цьому виконується

Ответы на вопрос

Отвечает Щерба Никита.

Ответ:

480 Дж

Объяснение:

А = F×s

A = 32×15=480 Дж