Вантаж переміщують по горизонтальній поверхні на відстань 15 м прикладаючи силу 32H. Яка робота при

цьому виконується?

Ответы на вопрос

Отвечает Фукс Артём.

Ответ:

Дано: | Розв'язання:

r=15 м | A=F×r

F=32Н | А=32×15=480(Дж)

_____

А-? |