9.Вантаж перемішують по горизонтальній поверхні на відстань 1500 см прикладаючи силу 0,32 кН. Яка

робота при цьому виконується? (3 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Топольский Андрей.

Ответ:

А=F×l

1500см=15м

0,32кН=0,32×1000=320Н

А=320×15=4800Дж или 4,8 кДж