Срочно! Обчисліть знаменник геометричної прогресії, якщо її тринадцятий і восьмий члени дорівнюють

640 і 20 відповідно.

Ответы на вопрос

Отвечает Боднар Дарья.

Відповідь:

2

Пояснення:

B13=B1×q^12

B8=B1×q^7

B13/B8=q^5

q^5=640/20=32=2^5

q=2