Дано мю дорівнює 0,25,м дорівнює 10 кг, t дорівнює 1 с,v нульове дорівнює 2 м/с ,v дорівнює 4

м/с,знайти F тяги​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

Fтяги=mа+Fтер=10*2+25=45 H

Объяснение:

Fтер=μ⋅mg=0,25*10*10=25 Н

V=Vo+at ⇒ a=(V-Vo)/t=(4-2)/1=2 м/c2