за 3 с магнітний потікщо проходить через контур рівномірно збільшився з 3 до 9 Вб. Укажіть при

цьому значення ЕРС індукції в контурі

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Объяснение:

ЭДС = ΔФ / Δt

ЭДС = (9-3)/3 = 2 В