Визначте ЕРС індукції в замкненому контурі, якщо за 3 мс магнітний потік через контур збільшився на

12 мВб.

Ответы на вопрос

Отвечает Раписбай Ильяс.

Ответ:

4 B

Объяснение:

Δt=3*10⁻³ c    ΔФ=12*10⁻³ Вб    E=?

===

E=ΔФ/Δt=12*10⁻³/(3*10⁻³)=4 B

=========================