визначте за який час підйомник потужністю 8 квт піднімає вантаж 20 кН га висоту 20 м, якщо вантаж

переміщується рівномірно​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаев Марлен.

Ответ:

50 сек.

Объяснение:

Дано:

N=8кВт=8000Вт

p=20кН

h=20м

t=?

_______________

1)Знайдемо масу:

p=mg

m=p/g=20000Н/10Н/кг=2000кг

2)Знайдемо роботу, яку виконує підйомник:

A=Fh

F=mg---->A=mgh

A=2000кг×10Н/кг×20м=400кДж

3) Знайдемо час

З формули потужності N=A/t знайдемо t:

t=A/N

t=400000Дж/8000Вт=50сек