Знайди всі натуральні числа в межах від 500 до 550 включно, при діленні яких на 25 неповна частка

дорівнює остачі. Помогите, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

525:25=21 так та так та та

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:    520  i  546 .

Пошаговое объяснение:

Нехай n - шукане число ;  500 ≤  n ≤ 550 . При діленні натуральних

чисел від 500 до 550  на 25 неповнаи частка може бути 20 і 21

( 500 : 25 = 20 (остача 0) ; 549 : 25 = 21 ( ост. 24) ; 550 : 25 = 22(ост . 0 ) ).

Тому знаходимо числа з неповною часткою  20  і  21 .  Маємо :

n₁ = 20 * 25 + 20 = 500 + 20 = 520 Є [ 500 ; 550 ] ;

n₂ = 21 * 25 + 21 = 525 + 21 = 546 Є [ 500 ; 550 ] ;

n₃ = 22 * 25 + 22 = 550 + 22 = 572 ∉ [ 500 ; 550 ] .