Автомобіль за 15 хв проїхав відстань 24 км, а поїзд за 0,4 год — 36 км.Порівняйте швидкості руху та

визначте, на скільки відрізняються швидкості: Можна будь ласка з дано,даю 15балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеева Екатерина.

Ответ:

на 6км/год

Объяснение:

Дано

t1=15 хв=0.25 год

l1=24 км

t2=0.4 год

l2=36 км

зн. v1/v2

v=l/t  

v1=l1/t1=24км/0.25год=96км/год

v2=l2/t2=36км/0.4год=90км/год

відрізняються на 6км/год