Яка кількість потрібна для нагрівання печі цегляної масою 1500 кг від 10 до 60 градусів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Кира.

Ответ:

Q = 66 МДж

Объяснение:

Дано:

с = 880 Дж/кг°С

m = 1500 кг

t1 = 10 °C

t2 = 60 °C

Знайти: Q.

Розв'язок:

Q = cm(t2 - t1)

Q = 880 Дж/кг°С * 1500 кг * (60 °С - 50 °С) = 1320000 Дж/°С * 50 °С = 66000000 Дж = 66 МДж

Вiдповiдь: Q = 66 МДж.