Помоги решить задачи!!!ОЧЕНЬ СРОЧНО 1) Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання цегляної

печі масою 1,5 т від 10 до 20°C? 2) Визначте питому теплоємність металу, якщо для зміни температури бруска масою 100г, зробленого з цього металу, від 20 до 24 °C потрібно 152 Дж теплоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Danilova Elvira.
№1
---------------------------

Дано:
m = 1,5 т = 1500 кг  
t₁ = 10°C 
t₂ = 20°C 
c = 880 Дж/кг·°С 

Найти:
Q - ?

Решение:
Q = cm(t₂ - t₁) →

Q = 880·1500·(20-10)  =  1 320 000·10  =  13 200 000 Дж.


Ответ: 13 200 000 Дж.