Автомобіль рухається зі швидкістю 36 км/год по опуклому мосту з радіусом кривизии 30 м. Чому

дорівнює і куди напрямлене прискорения руху автомобіля? и почему з 36 выходит 10???? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Анютик.

Ответ:

A=V^2/R=100/30=3,3 м/с2   Вниз, к центру кривизны.