Визначте масу планети, навколо якої супутник обертається по коловій орбіті радіусом 3800 км з

періодом 2 год. с решением задачи, пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Адельбеков Фархад.

Объяснение:

Дано:.

3×8×10⁶ v²/R = G M/R²

R - 3800км v = √G M/R

7200с M= 4×3,14²×(3,8×10⁶)³/

Т - 2 год

————— / (7,2×10³)²×6,67×10-¹¹ =3,12×10²²(кг)

m - ?

(×)- множення

(/)- риска дробу

(v)- швидкість