точки обода колеса радіусом 0,4 м мають лінійну швидкість обертання 6 м/с. Визначити кутову

швидкість обертання колеса ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ленчевская Дарья.

Ответ:

15 рад/с

Объяснение:

R=0.4 м     V=6 м/с    ω=?

===

ω=V/R=6/0.4=15 рад/с

=======================