точки обода колеса радіусом 0,4м мають лінійну швидкість обертання 6 м/с визначте кутову швидкість

обертання колеса​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубына Артем.

Ответ:

15 рад/с

Объяснение:

R=0.4 м    V=6 м/с     ω=?

===

V=ω*R -----> ω=V/R=6/0.4=15 рад/с

==========================