Яка робота має бути виконана для зупинки потяга масою 1000т. що рухається зі швидкістю 108км/год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

A = 450 МДж

Объяснение:

Дано:

m = 1000 т = 1000000 кг

v = 108 км/год = 108 * 1000/3600 м/с = 30 м/с

v₁ = 0 м/с

Знайти: А

Розв’язок:

А = Е(к) - Е(к)₁

A = mv²/2 - mv₁²/2 = (mv² - mv₁²) / 2

A = (1000000 кг * (30 м/с)² - 1000000 кг * 0) / 2 = 900000000 Дж / 2 = 450000000 Дж = 450 МДж

Ответ: A = 450 МДж