на скільки скоротиться довжина пружини якщо її стискати із силою 2ОН? Жорсткість пружини становить

450 Н/М срочно паже​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

4,4 см

Объяснение:

F=20 H    k=450 Н/м    x=?

===

F=k*x

x=F/k=20/450=0.044 м

==============================