Рух тіла задано рівнянням x = 1+6t-2t². Визначте переміщення тіла за перші дві секунди руху.

Вважайте, що тіло рухалося вздовж осі OX. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА. ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Ответ: 5

Объяснение:

S(х)=1+6t-2t²=1+12-8=5