Рух тіла задано рівнянням x=5+5t− t 2 (м). Визначте переміщення тіла за перші 2 с руху; швидкість

руху тіла через 3 с. Вважайте, що в обраній системі відліку тіло рухалося вздовж осі ОХ.

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Ответ: Дано:

x=5+5t-t^2 м (1)

t1=2c

t2=3c

----------------------------

x=x0+v0t+at^2 / 2

s=v0t+at^2 / 2

x0=5 м

v0=5 м/c

a=-2 м/c^2

s=5*2-2^2=6 м

v=v0+at=5-2*3=-1 м/c