автобус проїхав 1, 5 км за 1 хв. Який шлях подолає автобус за півтора години, якщо рухається з

такою самою швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Вовна Алексей.

Ответ:

135км

Объяснение:

Дано:

S=1.5км = 1500м

t = 1м. = 60c

t1 = 1.5ч = 5400с

S1 - ?

Решение

S1=V*t1

V=S/t

S1= S/t*t1

Проверка единиц:

{s}= м/с * с = м (секунды сокращаются)

S1= 1500/60*5400=135000м=135км