11. За рівнянням гармонійного коливання: x = 0, 5sin(Pi*t + pi / 8) знайти амплітуду, початкову

фазу, циклічну частоту, період і частоту коливань. Додатково визначити фазу коливань і зміщення через 1/8 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чорна Марина.

АМПЛИТ 0,5

НАЧ ФАЗА π/8

ЦИКЛИ ЧАСТ ω=π

ω=2π∨ ТОГДА ∨=ω/2π=π/2π=1/2=0,5 ГЦ. ПЕРИОД Т=1/∨=1/0,5=2 С. ∨(НЮ) ЧАСТОТА.

ЧЕРЕЗ 1/8 С ФАЗА π•1/8+π/8=π/4

СМЕЩЕНИЕ Х=0,5SINπ/4=0,5•1=0,5