з міст А й В. відстань між якими 9 км, одночасно виїхали назустріч один одному два велосипедисти. У

напрямі від А до В дме вітер із деякою швидкістю. Перший велосипедист проїхав відстань між містами за 30 хв., а другий за 40 хв. Визначити швидкість вітру U0 й велосипедистів у тиху погоду, вважаючи, що вона однакова​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыш Рома.

Перш за все хвилини переводимо в години:

30 хв =30:60=1/2г

40 хв = 40:60=2/3г

В даній ситуації знайдемо швидкості велосипедистів:

9км : 1/2 г = 18 км/год

9 км : 2/3 г = 13,5 км/год

Оскільки одному велосипедисту дув у спмну, а другому в обличчя, то :

13,5+х=18-х

2х=18-13,5

2х=4,5

х=2,25 км/год = 0,625 м/с

ПС швидкість велосипедистів 15,75 км/год

Швидкість вітру 0,625 м/с