Мотоцикліст їхав 30 хв зі швидкістю 60 км/год і ще 1,5 год зі швидкістю 70 км/год. Визначте середню

швидкість руху мотоцикліста.ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Настя.

Відповідь:

135(км):2(год)=67,5 км/год

Пояснення:

S1 = 60км/год × 0,5год = 30км

S2=70км/год × 1.5год = 105км

Vсер = (S1+S2)÷(t1+t2) = 135(км)÷2(год)= 67,5(км/год)