Автомобіль рухається зі швидкістю 60км/год за 20 секунд нарощує швидкість до 100км/год визначити

прискорення і шлях пройдений за цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Белякова Вика.

Ответ: 0,6м/с²; 454м

Объяснение:

60км/час=60*1000/3600=16,7м/с

100км/час=100*1000/3600=27,8м/с

a=(V-Vo)/t=(27,8-16,7)/20=0,6м/с²

S=Vo*t+at²/2=16,7*20+0,6*20²/2=454м