У деяку точку простору надходять дві когерентні світлові хвилі, різниця ходу яких 2,6 мкм, а

довжина хвилі 520 нм. Що спостерігатиметься у цій точці – максимум чи мінімум освітленості?

Ответы на вопрос

Отвечает Мончак Надя.

Ответ:

Объяснение:

Δ = λ·m

m = Δ / λ = 2,6·10⁻⁶ / (520·10⁻⁹) = 5

Получили:

m - целое число, значит получим усиление  света.