у радіоактивному зразку міститься 0,2 г Урану-235. Визначте активність Урану о цьому зразку.

Активність зразка вважайте постійною. Стала розпаду радіоактивного Урану-235 дорівнює 3,14×10-17 c-1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

16 000 Бк

Объяснение:

m = 0,2 г = 0,2·10⁻³ кг

M = 235·10⁻³ кг/моль

λ = 3,14·10⁻¹⁷ c⁻¹          

A₀ - ? A₀ = λ·N₀

ν = m / M = 0,2·10⁻³ / 235·10⁻³ = 850·10⁻⁶ моль

N₀ = ν·Nₐ = 850·10⁻⁶·6,02·10²³ = 5,1·10²⁰

A₀ = λ·N₀ = 3,14·10⁻¹⁷·5,1·10²⁰ = 16 000 Бк