Чому дорівнює індукція магнітного поля, в якому на провідник довжиною активної частини 5 см діє

сила Ампера 50 мН? Сила струму в провіднику 25 А, провідник розташований перпендикулярно індукції магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулиш Дима.

Ответ:

40 мТл

Объяснение:

L=0.05 м     F=0.05 H     I=25 A    B=?

===

F=I*B*L*sinα   (sinα=1)

B=F/(I*L)=0.05/(25*0.05)=0.04 Тл

============================