Пішохід пройшов спочатку 8 км вулицями міста за 2,8 год, а потім ще 3,2 км стежками парку за 4,1

год. Визначте середню швидкість руху пішохода. Відповідь подати в км/год округливши до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Соня.

Ответ: 1,62км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=8км

S2=3,2км

t1=2,8ч

t2=4,1ч

--------------

Vср-?

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)=(8+3,2)/(2,8+4,1)=1,62км/ч