Пішохід пройшов спочатку 6 км вулицями міста за 1,5 годин,а потім ще 2 км стежками парку за 1

годину.Визначте середню швидкість руху пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Артём.

S=v*t.отсюда v=s/t=(6+2)/2.5=3.2 км/ч