Пішохід пройшов 7 км вулицями міста за 1,5 год а потім ще 3 км стежками парку за 1 год.Знайти

середню швидкість ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилов Виктор.

Ответ: 4км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=7км

S2=3км

t1=1,5ч

t2=1ч

--------------

Vср-?

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)=(7+3)/(1,5+1)=4км/ч