Пішохід пройшов спочатку 7 км вулицями міста за 1,5 год, а потім ще 3 км стежками парку за 1

год.Визначте середню швидкість руху пішохода. ДАЮ 100 БАЛЛОВ, только пожалуйста пожалуйста распишите по плану: 1. дано 2. знайти3. розв'язок и не пишите если не знаете, реально срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Purgin Fedia.

Ответ:

S1=7км

t1=1,5ч

s2=3км

t2=1ч

Vcp-?

Vcp=s/t

Vcp=(s1+s2):(t1+t2) =(7+3):(1,5+1)=10:2,5=4км/ч