За 2 хвилини маятник здійснив 30 коливань.  Визначте частоту  коливань маятник.


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Полина.

Відповідь:

0.25Hz

Пояснення:

2 хвилини = 120 секунд, одже для визначення частоти в герцах ми поділимо кількість коливаннь на 120.

30/120 = 1/4 = 0.25Hz