Потужність двигуна на моторолері 1048,7Вт.На відстані 44,3км він витрачає 0,6кг бензину.ККД двигуна

18. Визнач його швидкість. Питома теплота згоряння бензину q=46МДж/кг=46000000Дж/кг. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ: 34,1км/ч

Объяснение:

Дано:

Р=1048,7Вт

S=44,3км

m=0,6кг

η=18%=0,18

q=46МДж/кг=46000000Дж/кг

============

V-?

V=S/t

t=A/P

А=Qз*η=q*m*η=46000000*0,6*0,18=4968000Дж

t=4968000/1048,7=4742с=1,3ч

V=44,3/1,3=34,1км/ч

Объяснение: