Помогите пожалуйста! Потужність двигуна на моторолері 774,4Вт.На відстані 69,8км він витрачає

0,9кг бензину.ККД двигуна 26. Визнач його швидкість. Питома теплота згоряння бензину q=46МДж/кг=46000000Дж/кг. Відповідь заокругли до десятих. м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Анатолий.

Ответ: 17,36км/ч

Объяснение:

Дано:

Р=774,4Вт

S=69,8км

m=0,9кг

η=26%=0,26

q=46МДж/кг=46000000Дж/кг

============

V-?

V=S/t

t=A/P

А=Qз*η=q*m*η=46000000*0,9*0,26=10764000Дж

t=10764000/744,4=14460с=4,02ч

V=69,8/4,02=17,36км/ч