Обчисліть потужність механізму, який за 1 годину виконує роботу 2,4 МДж.​


Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

t = 1 год = 3600c

A =  2,4 МДж = 2.4*10^6 Дж

P = ?

P = A/ t = 2.4*10^6 / 3600 == 667 Вт