Срочно Оптична сила лінзи дорівнює 80,2дптр. Якою є фокусна відстань цієї лінзи?


Ответы на вопрос

Отвечает Lion Beksultan.

Ответ:

1,25 см

Объяснение:

D=80.2 дптр    F=?

===

F=1/D=1/80.2=0.125 м

=======================