Знайти вагу людини у ліфті масою 60 кг якщо він стоїть, починає рухатися вгору з прискоренням 0,2

м/с2 або рухаючись вгору гальмує з прискоренням 0,2 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврик Ульяна.

Ответ:

Людиною масою 60 кг знаходиться в ліфті, що починає рухатися вгору з прискоренням 0,2 м,/с2.

Объяснение:

P=m*(g+a)=60*(10+0.2)=612 H