Помогите решить физику!(задачи) 1)Знайти вагу космонавта масою 80 кг під час стартування ракети з

поверхні Землі вертикально вгору з прискоренням 15 2 м / с(в квадрате) 2)У ліфті спускається пасажир масою 60кг .Знайти його вагу на початку та наприкинці ,якщо прискорення ліфту 2м/ .с(в квадрате) 3)Спортсмен штовхнув ядро горизонтиально .Чи можно сказати,що воно перебуває у стані невагомості.Відповідь обгрунтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Андрей.
1) P=m(g+a)
P= 80*(152+9.8)=
2) P=m(g-a)