Допоможіть вирішити фізику Людиною масою 60 кг знаходиться в ліфті, що починає рухатися вгору з

прискоренням 0,2 м,/с2. Обчислити вагу людини.

Ответы на вопрос

Отвечает Чопуров Расул.
P=m*(g+a)=60*(10+0.2)=612 H
===================