Човен на хвилях коливаєтся з часткою 0,25 Гц швидкість хвиль становить 5 м\с.Визначте відстань між

гребенями хвиль ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Илья.

Ответ:

20 м

Объяснение:

v=0.25 Гц    u=5 м/с    λ=?

===

λ=u/v=5/0.25=20 м

========================