Довжина двох математичних маятників відносяться як 4/9 . Знайдіть відношення їхніх мас періодів


Ответы на вопрос

Отвечает Бурёнин Богдан.

Ответ:

\boxed{\dfrac{T_{1}}{T_{2}}  = \dfrac{2}{3} }

Объяснение:

Дано:

\dfrac{l_{1}}{l_{2}} = \dfrac{4}{9}

Найти:

\dfrac{T_{1}}{T_{2}} - ?

-------------------------

Решение:

Период математического маятника: T = 2\pi \sqrt{\dfrac{l}{g} }

\dfrac{T_{1}}{T_{2}}  = \dfrac{2\pi \sqrt{\dfrac{l_{1}}{g} }}{2\pi \sqrt{\dfrac{l_{2}}{g} }} = \sqrt{\dfrac{\dfrac{l_{1}}{g}}{\dfrac{l_{2}}{g}} } = \sqrt{\dfrac{gl_{1}}{gl_{2}} } = \sqrt{\dfrac{l_{1}}{l_{2}} } = \sqrt{\dfrac{4}{9} } = \dfrac{\sqrt{4} }{\sqrt{9} } = \dfrac{2}{3}

Ответ: \dfrac{T_{1}}{T_{2}}  = \dfrac{2}{3}.