Дві заряджені частки пролітають у магнітне поле. Відношення радіусу кривизни їхньої траєкторії

R1/R2=2. Яким є відношення мас частинок m1/m2, якщо відомо, що відношення їх зарядів q1/q2=2, а швидкості частинок однакові? А) 2. В) 4 С) 0.5 Д) 0.25 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабденов Саян.

Ответ:

В) 4

Объяснение:

R1/R2=2    q1/q2=2    m1/m2?

===

q1*B*v=m1*v²/R1

q2*B*v=m2*v²/R2

q1/q2=(m1/m2)*(R2/R1)

m1/m2=(q1/q2)*(R1/R2)=2*2=4

=========================

Отвечает Белик Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R₁ / R₂ = 2

q₁ / q₂ = 2

V₁ = V₂ = V

____________

m₁ / m₂ - ?

Ларморовский радиус:

R₁ = m₁·V / (q₁·B)

R₂ = m₂·V / (q₂·B)

Находим отношение:

R₁ / R₂ = m₁·V·q₂·B / (q₁·B·m₂·V)

R₁ / R₂ = m₁·q₂ / (q₁·m₂)

R₁ / R₂ = (m₁/m₂) · (q₂/(q₁)

2 = (m₁/m₂)· (1/2)

m₁/m₂ = 2·2 = 4